Infohommik "LEANi rakendamise praktilised õppetunnid tootmisettevõttes"

Periood: 1.0 päeva
Koolituse hinnastus

Kirjeldus

Infohommik "LEANi rakendamise praktilised õppetunnid tootmisettevõttes"

LEAN on tänapäeval populaarne kontseptsioon, millest ilmselt enamik tootmisettevõtete juhte on vähemalt kuulnud, kui mitte otseselt kokku puutunud. Lean-mõtteviisi läbivaks ideeks on keskendumine väärtuse loomisele, protsesside optimeerimisele ja raiskamiste vähendamisele. Lean-mõtteviis ja põhilised tehnikad (nt 5S, SMED, Kaizen jne) on oma olemuselt lihtsad, loogilised ning kasutatavad igas organisatsioonis. Õigete tehnikate rakendamine aitab vähendada kulusid, lühendada läbivusaega ning tagada klientide rahulolu. LEAN on aidanud tuhandeid suuri ja väikeseid tootmisettevõtteid üle maailma ning  see on populaarsust kogumas ka Eesti ettevõtetes. 

Kutsume Sindki tutvuma LEAN-i rakendamise võimalustega! Investeeri 3 tundi, et teada saada, kas ja kuidas võiks LEAN aidata Sinu ettevõttel efektiivsemaks muutuda!

Mida infohommikul teeme?

Tutvustame LEAN-mõtteviisi ja erinevaid tööriistu ning tehnikaid, mis võimaldavad ettevõtetel efektiivsust suurendada, kulusid vähendada, läbivusaega lühendada ja kvaliteeti tagada. Esitlus vaheldub praktilise aruteluga, mille raames keskendume ka osalejate väljakutsetele ja küsimustele. Toome näiteid erinevate efektiivsuse suurendamise tööriistade rakendamisest nii Eestist kui laiast maailmast. Lisaks edulugudele käsitleme ka negatiivseid näiteid ja räägime õppetundidest, kus LEANi rakendamine ei ole plaanipäraselt õnnestunud.

Kes on oodatud?

Infohommiku sihtgrupiks on eelkõige tootmisettevõtete esindajad. Eelistatud osalejateks on ettevõtete juhid, juhtkonnaliikmed ja tootmisjuhid. Eeldame, et osalejad on valmis jagama oma reaalseid efektiivsusega seonduvaid väljakutseid ning arutlema võimalike lahenduste üle. 

Kuidas osaleda?

Infohommikud viib läbi OÜ TJO Konsultatsioonid LEAN-konsultant ja koolitaja Urmas Ruubel, kes omab enam kui 20-aastast praktilist kogemust juhi ja tootmisjuhina mitmetest Eesti ja rahvusvahelistest tootmisettevõtetest. Urmas tunneb eriti hästi lean-tehnikate rakendamise võimalusi metallitööstuses, kuid on juhtinud tootmist ja nõustanud ning koolitanud ka paljude teiste sektorite ettevõtteid (nt puidutööstused, paberi- ja plastitootmine, toiduainetööstus, logistika jne).

Ajakava ja korraldus

Infohommiku algus on kell 9.15 ja orienteeruv lõpp on 13.00, mille järel on soovi korral võimalus vestlust jätkata väiksemas ringis, soovi korral vaid teie ettevõtte väljakutseid arutades. 
Infohommikul osalemine on sihtgruppi kuuluvatele tootmisettevõtete juhtidele ja tootmisjuhtidele TASUTA. Osalemise eeltingimuseks on kuulumine sihtgruppi, allpool toodud ankeedi täitmine ja korraldaja poolt kinnituse saamine. Kohtade arv infohommikutele on piiratud! Pärast registreerumisankeedi täitmist jää ootama kinnitust täpsemate detailidega.

Täpsem informatsioon: Margus Tapupere, mob: 5104433, margus@tjo.ee 

 Soovite lisada enda koolituse või sündmuse Oppia.ee keskkonda?

Võta ühendust!